CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Samsun Baskılı Ambalaj Kağıdı

Samsun Baskılı Ambalaj Kağıdı | Firma Samsun Baskılı Ambalaj Kağıtları | Samsun Baskılı Ambalaj Malzemeleri | Ambalaj Ürünleri| Samsun Ambalaj Kağıdı Fiyatları | Samsun Baskılı Kağıt | Samsun Baskılı Paket Ambalaj Kağıdı | Samsun Ambalaj Kağıdı Fiyatları

Baskili Ambalaj Kagidi

Samsun baskılı ambalaj kağıtları restoran vb. işletmelerin sattıkları ürünleri paketleyip müşterilerine sunmak amacıyla kullanılmaktadır. Basım yapılan kağıdın kaliteli olması gereklidir. Samsun ambalaj kağıtlar flekso tekniği ile baskı yapılmaktadır. İlk basımda bobin olarak basılan kağıtlar daha sonralarda müşterilerimizin isteğine göre bölünmektedir.

Samsun ambalaj kağıt çeşitleri beyaz sülfit, naturel sülfit, kraft, şamua kraft, yağlı kağıt, 1. hamurdur. 4 renk samsun flesko basım uygulanan ambalaj kağıtları iş yerlerinizin tanıtımı ve pratik kullanım özelliği ile oldukça fazla tercih edilen ürünlerimizdendir.

 

 

 

Örnekler:

Bir çok gıda sektöründe çalışan ve gıdaların paketlenmesini sağlayan samsun ambalaj kağıtları tanıtımınızı yapmanız logonuzun adınızın veya adres bilgileriniizn daha fazla akılda kalmasını sağlamak için kullanılabilmektedir. Samsun baskılı ambalaj kağıdı da üretim yapan firmamız kaliteli ve hijyenik koşullarda çalışmaktadır. Samsun ambalaj kağıdı baskı yapan çalışanlarımız işlerini en güzel ve temiz bir şekilde yapmaktadırlar. Samsun baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarını öğrenmek için ambalaj kağıdı isteklerinize göre firma samsun baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarında size özel teklifleri değerlendirebilirsiniz. Tüm samsun ambalaj kağıdı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. 0850 302 15 80

Etiketler: Samsun baskılı ambalaj kağıdı, samsun baskılı ambalaj kağıdı fiyatları, samsun baskılı ambalaj kağıdı, samsun ambalaj kağıdı, firma samsun baskılı ambalaj kağıdı, samsun askılı paket ambalaj kağıdı, samsun askılı kese kağıdı, samsun ülfit kağıt, samsun ambalaj kağıdı satın al, kraft samsun ambalaj kağıdı fiyatlarısamsun ambalaj kağıdı baskı, samsun ambalaj kağıdı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner