Samsun Polietilen Opak Etiket

Samsun Polietilen Opak Etiket | Samsun Opak Pe Polietilen Etiket | Samsun Opak Polietilen Etiket | Samsun Opak Etiket | Samsun Opak Etiket Fiyatları | Samsun Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Samsun

polietilen opak etiket

Samsun Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Samsun opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Samsun opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta samsun opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir samsun  etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Samsun opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Samsun polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız samsun barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Samsun polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve samsun opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Samsun polietilen etiket, samsun polietilen opak etiket, samsun opak etiket fiyatları, samsun opak etiket, samsun opak polietilen (pe) etiket, samsun sembol etiket, samsun polietilen pe etiket, samsun opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner