Samsun Chromolux Etiket

Samsun Chromolux Etiket | Samsun Chromolux Etiket Nedir | Samsun Chromolux Etiket Fiyatları | Samsun Chromolux Etiket Baskı | Samsun  Kromolüks Etiket | Samsun Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Samsun Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Samsun chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Samsun chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan samsun chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan samsun kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı samsun chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Samsun chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Samsun chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve samsun  kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Samsun choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Samsun choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel samsun etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Samsun etiket, samsun etiket fiyatları, samsun barkod etiket fiyatları, samsun baskılı etiket fiyatları, samsun barkod, samsun rulo etiket fiyatları, samsun barkod fiyatları, samsun rulo etiket, samsun yapışkanlı etiket, samsun barkod sistemi, samsun barkod okuyucu, samsun barkod okuyucu fiyatları, samsun koli etiketi, samsun tekstil etiketi, samsun saten etiket, samsun metal etiket, samsun mat pp etiket, samsun mat pe etiket, samsun etiket baskı, samsun mat polietilen etiket, samsun lazer etiket, samsun boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner