Samsun Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Samsun | Samsun Mini Diş Seti | Samsun Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Samsun | Traş Seti | Samsun Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Samsun

kutulu buklet tras seti

Samsun otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri samsun ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  samsun otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Samsun otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Samsun otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti samsun isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları samsun ve samsun kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Samsun traş seti, traş seti fiyatları samsun, samsun buklet traş seti, otel traş setleri samsun, kutulu traş setleri, samsun otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri samsun , kutulu buklet traş seti samsun.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner