Samsun Silvermat Etiket

Samsun Silvermat Etiket | Samsun Silvermat Etiket Fiyatları | Samsun Silvermat Etiket Özellikleri | Samsun Silvermat Etiket Yazıcı | Samsun Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Samsun Silver Mat Etiket | Samsun Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Samsun silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir samsun etiket türüdür. Genellikle kitap ve samsun barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Samsun silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun samsun etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan samsun silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Samsun silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Samsun silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Samsun silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Samsun silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Samsun silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Samsun etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Samsun silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Samsun silvermat etiket, samsun termal etiket, samsun silver mat etiketler, samsun mat etiketler, samsun silver mat etiket fiyatları, samsun etiket fiyatları, samsun şeffaf etiket fiyatları, samsun silver mat barkod etiketi, samsun barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner