CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Samsun Baskılı Pizza Kutusu

Samsun Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Samsun Pizza Kutuları | Samsun Pizza Kutusu Fiyatları | Samsun Pizza Kutusu | Samsun Pizza Kutusu İmalat | Samsun Pizza Kutusu Ölçüleri | Samsun Pizza Kutusu Fiyatları | Samsun Baskısız Pizza Kutusu | Samsun Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, samsun baklava kutusu, samsun lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Samsun baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Samsun baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Samsun baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Samsun baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Samsun baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Samsun pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Samsun pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Samsun askılı pizza kutusu fiyatları ile samsun pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Samsun baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla samsun baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Samsun baskılı pizza kutusu, samsun pizza kutuları, samsun basklı kutular, samsun baskılı pizza kutusu fiyatları, samsun pizza kutusu fiyatları, samsun pizza kutusu imalatı, samsun pizza kutusu, samsun baskılı pizza kutusu satışı, samsun baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner