CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Samsun Baskılı Pide Kutusu

Samsun  Baskılı Pide Kutusu | Samsun  Pide Kutusu Fiyatları |Samsun Pide Kutusu  |Samsun Pide Kutusu Ölçüleri | Samsun Pide Kutusu İmalatı | Samsun Hazır Pide Kutusu | Samsun Pide Ve Lahmacun Kutusu | Samsun Pide Kutuları | Samsun Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, samsun baklava kutusu, pizza kutusu,samsun lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Samsun baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Samsun baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Samsun baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Samsun baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Samsun pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı samsun pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Samsun baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Samsun pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Samsun baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için samsun pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel samsun pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Samsun baskılı pide kutusu, samsun pide kutusu fiyatları, samsun pide kutusu imalatı, samsun pide kutusu , samsun baskılı pide kutusu fiyatları, samsun baskılı ambalajlar, samsun pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner