Samsun Lamine Termal Etiket

Samsun Lamine Termal Etiket | Samsun Lamine Termal Etiket Fiyatları | Samsun Lamine Termal Etiket Nedir | Samsun Lamine Termal Barkod Etiketi | Samsun Termal Etiketler | Samsun Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Samsun lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Samsun lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Samsun lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Samsun lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen samsun etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda samsun termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer samsun  etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan samsun  lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Samsun termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Samsun lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Samsun etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Samsun lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Samsun lamine termal etiket nedir? Lamine samsun termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel samsun lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Samsun lamine etiket, samsun termal etiket, samsun top etiket, samsun ribonsuz baskı, samsun baskılı etiket, samsun renkli termal etiket, samsun lamine termal barkod etiketi, samsun kuşe etiket, samsun termal etiket boyutları, samsun boş etiket, samsun termal etiket fiyatları, samsun lamine etiketler, samsun eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner