Samsun Güvenlik Etiketi

Samsun Güvenlik Etiketi | Samsun Garanti Etiketi | Samsun Güvenlik Etiketleri | Samsun Etiket | Samsun Alarm Etiketi | Samsun Güvenlik Etiketi Fiyat | Samsun Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Samsun garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan samsun güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya samsun kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan samsun güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi samsun  olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket samsun kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Samsun güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel samsun güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Samsun garanti etiketi, samsun güvenlik etiketi, samsun etiket, samsun kırılgan etiket fiyatları, samsun termal etiket, eko etiket samsun , samsun güvenlik etiket fiyatları, samsun emniyet etiketi, samsun garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi samsun .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner