Samsun Eko Termal Etiket

Samsun Eko Termal Etiket | Samsun Eko Termal Etiket Fiyatları | Samsun Eko Termal Kağıt | Samsun Termal Etiketler | Samsun Eco Termal Etiket Nedir | Samsun Top Termal Etiket | Samsun Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Samsun eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Samsun eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için samsun etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu samsun etiket en samsun ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Samsun eko termal etiket fiyatları ve samsun eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan samsun eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Samsun eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Samsun termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Samsun ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Samsun etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Samsun termal etiket, samsun etiket samsun , samsun boş etiketsamsun eco etiket, samsun etiket fiyatları, samsun eko termal etiket, samsun etiket, samsun eco termal etiket fiyatları, samsun sıra numarası etiketi, samsun ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner