Samsun Mat Polipropilen Etiket

Samsun Mat Polipropilen Etiket | Samsun Pp Etiket | Samsun Mat Etiket | Samsun Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Samsun Polipropilen Ürünler | Samsun Sembol Barkod Etiket | Samsun Mat Pp Etiket | Samsun Barkod Sistemleri | Samsun Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Samsun mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Samsun polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Samsun pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Samsun mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Samsun at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Samsun mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Samsun mat pp etiket samsun opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Samsun mat etiket, samsun opak pp, samsun mat ppsamsun boş etiket, samsun termal etiket fiyatları, samsun şeffaf pp, samsun mat polipropilen, samsun etiket, etiket samsun , ribon samsun , karekod okuyucu samsun , polipropilen, samsun polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner